Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia" kënduar nga Maya Alickaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN
Maya Alickaj
Publikimi: 14/05/2022
Orkestrimi: Genci Malaj
Teksti: Maya & Popullor
Orkestrimi: Genci Malaj
Aktoret: Albano Prodani, Angela Angjeli, Santino Dhima & Joana Angjeli
Klarinete: Lorenc Cuna
Violine: Adi Malaj
Llahute: Adi Celmeta
Zerat Shoqerues: Haxhi Arapi
Koreografia: Rovena Dhima
Ansambli Dhima Dance Academy
Regjia & Montazhi: Edlira Baholli
Drejtor Fotografie: Rotald Elezaj
Color Grading: Florand Locaj
Make Up: Beauty Center Linda
Styling: Diva_Moda_It, Klodiana Kocaj, Uljana BegajMaya Alickaj - Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia".
3. Video është e këngës "Kenge Tabani & Xha Cane & Dudia", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0