Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mc'boss

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Mc'boss është një këngëtar. Une hobi e kom Repin dhe knoj qe 4 vjet prej 11 vjete. Jom ma shum i njoftun me emrin "Mc'Boss" i cili ka nje kuptim shum te madh. Emrin e kom AGON. Un e boj repin veq prej qefit edhe per inati t'inatgjive... Qishtuuu ma shum sdi qka me thon. Per ata qe i ngojn kongt e mija ni gjys zemre e ndaj per ta....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc.Nia

Naixx

Fis'ko

Rredox

Black-T

Siller Banioz

Philipsx Tell'em

D.M.Th.Ok

Tossi G

Nootix

Tags: Mc'boss, Mc.Boss, Mc Boss


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet