Audio

Mc Dani - Ti Um Thirr  (Feat. Anonimos)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2012

2012-02-14T18:15:50

Featuring

AnonimosKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Um Thirr" kënduar nga Mc Dani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Dani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin