Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Dinus - Sonte Dëgjoni Hip-Hop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"100% Hip-Hop"

Komente

Asnjë Koment

08/03/2013

2013-03-08T01:22:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Dëgjoni Hip-Hop" kënduar nga Mc Dinus.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Dinus i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet