Mc Duja
Mc Duja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtine Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Mc Duja është një këngëtar. Durim Ferati, i njohur me nofken Mc Duja, i lindur ne Prishtine. Nje kengtar shum i zoti, pamvarsisht moshes. Ka realizuar kenget si: Piktura e Qytetit, Im i'll, dhe nje bashkpunim me grupin Nolis Clicka, me kengen Hajt qka....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0