A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mc Elios - Dite Vere  (Feat. Eraldi Bregova & Emiola Fejzullai)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


rep 1..kete mbremje ne relax dal qytetit me makin,bukuroshe une shoh femra sexy pambarim,
parad mode si top model,
te embla karamel,
qe dot si refuzon,
me shikim i ngacmon,
femrat tona te qytetit jane bomba sexy fare,
kur han akullore dhe jane nxire neper plazhe,
me stil egzotik buzqeshje mistike,
ka dhe vajza serioze te ftohta fanatike,
kush nga ju nuk e di sot po ju a them une,
se me fjale bla bla bla me ato nuk mbaron pune,
kur nis propozon nje femer sexy fare,
me pare trego leket e llogarine bankare,
mu fiksua nje bionde e ndoqa me makine,
minifundi ne kembet e saja me shkaktonte trrubullim.....
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019