Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Elios - Ky Eshte Vetem Start  (Feat. Dorina & Zamir)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dorina

05/06/2013

2013-06-05T08:25:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky Eshte Vetem Start" kënduar nga Mc Elios.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Elios i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet