Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Klinton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Klinton Veizaj
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Mc Klinton është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Maj 2016, Mc Klinton publikon videoklipin "NSQT", në bashkëpunim me IDRoll. Më datë 15 Nëntor 2016, Mc Klinton publikon videoklipin "Street Life", në bashkëpunim me Lil Any. Më datë 13 Tetor 2017, Kalboz publikon videoklipin "N'rrug", në bashkëpunim me Mc Klinton. Më datë 13 Mars 2018, Kalboz publikon videoklipin "Ju Nuk E Dini", në bashkëpunim me Mc Klinton. Më datë 19 Korrik 2018, Mc Klinton publikon videoklipin "Ven Conm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eriosti

OffRace B

Gavo

Brakaj G

Elisjano

Forstreet

Izzzzzi

Kid Ali

Renny

Bago

Tags: Mc Klinton, Klinton Veizaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet