Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha Në Rolin E Pastruesit Të Rrugëve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-07-2015]
Reperi i njohur MC Kresha i ftuar në një emision në Klan Kosova, duket se për një natë ka marrë një punë mjaft të veçantë dhe aspak të zakonshme për të.

Ai ka pranuar për emisionin se nuk e ka aspak problem që të bëjë edhe punën e pastruesit të rrugëve.

Në youtube është hedhur videoja e cila e shfaq Kreshën duke bërë këtë lloj pune.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet