Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha Mbushi Plot 31 Vjet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[05-09-2015]
MC Kresha është një ndër reperët më të pëlqyer në Kosovë. Ai ka lindur në Mitrovicë, e ndërsa kaerrierën si reperi e folloi në moshë të re. Tani ai është pjesë e labelit "PINT" dhe është ndër më të kërkuarit gjithandej.

Ndoshta nuk e keni ditur por sot ai feston ditëlindjen. Edhe pse duket mjaft i ri në pamje Kresha sot mbush plot 31 vjet.

Me rastin e ditëlindjes së tij ai ka organizuar sonte një ceremoni me shoqërinë e tij. Sigurisht që sot ai ka marrë edhe shumë komente dhe urime nga fansat e tij. Ndër të parët ishte miku i tij i jetës Lyrical Son i cili publikoi një fotografi të Kreshës në Instyagram së bashku me një urim.

“Urime ditëlindjen ooo evliii... Ishalla edhe plot tjera me shëndet, fat e lumtuni..!!! #31 #ëelcome2theClub ..!!!”, ka qenë urimi i Lyrical Son. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet