Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha Në Errësirë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[21-10-2015]
Reperi i njohur MC Kresha ndonëse ka kohë që nuk na ka ardhur me ndonjë projekt të ri muzikor, ai prap se prap ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë me diçka të re për fansat.

Përveq muzikës fansat kanë mundësi që ta shohin Kreshën më së shumti edhe në rrjetet sociale ku ai është thuajse gjithmonë aktiv.

Në rrjetin e tij social në Instagram Mc Kresha ka publikuar sot një fotografi ku shihet në errësirë dhe pran vetës ka një kitarë, duke krijuar kështu një lloj fotoje artistike. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet