Më mbaj mend (për 1 muaj)


"Luv Luv” E Mc Kreshës Hit Në Brazil


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[11-11-2015]
Sipas statistikave të youtube dhe kanalit të PINT del se në youtube superhiti i reperit Mc Kresha dëgjohet shumë edhe në Brazil.

Vetëm këtë muaj ka afër 500'000 klikime që vijnë nga Brazili dhe në krye të kësaj qëndron kënga „Luv Luv“ duke mos anashkaluar edhe këngët tjera që gjinden në kanalin Youtube.

Ky fenomen çuditi edhe menagjmentin e P.I.N.T. kur pa në komente vërshimet në gjuhen portugeze ndërsa nuk mungonin komentet në gjermanisht.

Siç kemi paralajmëruar në intervistën e dhënë për indeksonline edhe më parë nga producentët dhe menagjmenti i PINT, albumi i Mc Kreshës dhe Lyrical Son do të jetë një ndër punët më të mira të duos nga PINT i cili është në përgatitje e sipër. Viti 2016 do të jetë i „djegst“.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet