Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha Apo Mc Skënderbeu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[18-12-2015]
Në rrjetet sociale tashmë gati çdo orë qarkullojnë foto të artistëve tanë teksa shihen bashk në xhirimet e Vitit të Ri në televizionet tona.

Së fundmi po qarkullon një foto e reperit Mc kresha ku shihet gjatë xhirimeve në një aheng bashk me të gjithë kolegët e tij.

Ajo çfarë e bën më interesant foton është se reperi tashmë ka lëshuar mjekrrën dhe në një nga fotot e kapur papritmas ai i përngjan gati totalisht Skënderbeut.

Shumë faqe satirike kanë shkruar në mbishkrimin e fotos me shaka: "MC Kresha apo MC Skenderbeu".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet