Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Luv Luv” Nga Mc Kresha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
[21-05-2014]
Ka qënë kënga më e kërkuar dy javët e fundit nga fansat e Mc Kreshës ne teksteshqip.com. Teksti i këngës është renditur në vendin e parë në teksteshqip për dy javë rresht dhe sot pritja mbaroi. Mc Kresha publikoi në kanalin zyrtar youtube të P.I.N.T., klipin për këngën "Luv Luv".Ky është klipi i dytë nga albumi i ri i Mc Kreshës "EMCEECLOPEDY", pas videoklipit për këngën "Amstredam" që parapriu albumin.Teksti është shkruar nga vetë Mc Kresha, ndërsa muzika është realizuar nga PressPlay. Klipi është prodhuar në Manheim të Gjermanisë. Është bërë zakon në botë që këngëtarë të njohur të publikjnë videoklipin në mesin e natës dhe kështu ka bërë edhe MC Kresha. (Teksteshqip.Com)

      Mc Kresha - Luv Luv [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet