Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Luv Luv” Nga Mc Kresha, Mbi 3 Milionë Klikime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[13-08-2014]
Kënga "Luv Luv", të cilën Mc Kresha e kishte lansuar në Youtube në mesin e muajit Maj, ka arritur të grumbullojë mbi 3 milionë shikime. Përmes një foto në Instagram Mc Kresha ka falënderuar të gjithë fansat e tij që e kanë mbështetur atë në arritjen e këtij suksesi.“Falemnderit për 3M (million), një falënderim i veçantë shkon për ata që mundësuan arritjen e një suksesi të tillë” shkruan në shkrimin që e kishte vendosur poshtë fotografisë.Kresha po shijon edhe një tjetër sukses në karrierën e tij, albumi i tij po blihet mjaftë shumë kurse kënga në bashkëpunim me Noizyn, Lumi B, Varrosin dhe Lil Kolin tashmë ka arritur rreth 500 mijë shikime.
 (Express)

      Mc Kresha - Luv Luv [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet