Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha, Sot 30 Vjet!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[05-09-2014]
Këngëtari i njohur MC Kresha feston sot ditëlindjen e tij me datë 05.09.2014. Festën e kësaj ditëlindje ai ka vendosur ta bëjë si çdo vit tjetër me një ndejë prviate së bashku me shoqërin dhe familjen e tij.

E veçanta e kësaj ditëlindje është se sot reperi i njohur mbush plot 30 vjeç. Këngëtari karrierën e tij e ka nisur në moshë mjaft madhore, hapat e tij të parë të muzikës i ka hedhur kur ishte 12 vjeç në skena të Mitrovicës. I urojmë Kreshnikut ditëlindjen, edhe 100 të tjera dhe të suksesshme në karrierë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet