A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mc Kresha - Lej Flleshat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2010

2010-06-05T12:43:20

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Patikat E Mija"

Pjesëmarrëse në

VFM 2011

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


Kejt Nalt !

A pi don a pi don
Hajt se tu jepi ma von

drejt prej mahalles
n'tepih t'kuq t'esdrades
del ni tip i huqt prej llades
ja gjun qelsat ftyres gard�s
edhe(ishmii) ja nisim nates
wiskyen e montum n'xhep t'jaknes
i pit dru deri par�z
n'kafe dajes me ni shok t'klases
pi kthena temes >t'rep skenes
pareve t'veres
ktu veq lodhesh
kqyr mu bo si Guns n'Roses
met tu cokat para deres
kjo bot spotesh
investime kotesh
estrada jon si bjondinat
jon hi e sdin me dal prej modes
pleshta a duhna mi nuk vetllat
mu bo sikur ju Peda
per me mu shit CD-a
asnihere KRESHA
kshtu qe leni flleshat
krejt reperat 50centa
e xhepat plot CENTA..
kan mungesa stili
dy fjal sun i lidhin
qata rima vidhin
ata qe m'Feelin
e din qe e boj repin ma t'mirin
se kom kurgjo B-real -in
veq bona gips me Cypress Hillin
ju qe e qoni zonin kunder meje
un ju thom palone pi..in !

REF.2X
lej flleshat.. sje KRESHA
lej flleshat.. sje KRESHA
lej flleshat.. sje KRESHA
sun e bon si une edhe nese ti dho teshat

a pi don a pi don
hajt se ti jepi ma von

ju kom thon flleshat mi lon
po as shej so tu jau dhon
keni me lyp ma von besom
veq qat here un ko me kon nxon
te na ni sen dallohet
muzika kqyret nuk ngohet
bon spot kujna ti qohet
fuc ked up aj nuk hetohet
stilin e kom crisby
e gjuj larg si frisby
okej dissni
un t'fascionoj sikur fmit disney
lent man ritmin e nxo 3nt
repiti live vet
e tinglloj si me kon me BAND
jep men kjo o rep man
fat sen DAMN!!
ky refren t'kallxon
qe smun e krahson me rep tem..
man nese bon biznis bon biznis
jo Bitchnis
pikrisht mos me ja u bo me gisht
ju Bitches
fuck hollywood..un jom hollyhood zone
bima gitaren dojna me kall si me kon Rolling Stones
Mick Jagger sen em prekni n'swagger
Tavnik City reppresent I`m ma black-a se kejt reppaz

REF.2x

lej flleshat.. KRESHA
lej flleshat.. KRESHA
lej flleshat.. KRESHA
sen nuk bon si une edhe nese ti dho teshat.

.4x
hej

ASNIHERE !


Ky tekst u dërgua nga Kushtrimz&fatonz   flamal   Bee1X   Glare   milanlover   green4   doraNoci2   iliri12   fessta   Enndi   itsme   MrBardhi   VullnetH   donatty   vanny   mille   trippame2
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019