Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha - Outro Patikat E Mija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Syt i kom lowly riding dirty edhe slowly, stand up and and we rollin'
shkyme telefonin,sonte dojna me thy deri n'5 in the morning,
ey yo ama qat mic (prit) mama qet 'pipe' shum high po du me pi coca cola light,
sa i sakt si Alii me doren e majt,
t'smuj metafor edhe kur shkruj me doren e majt, ta lshoj foren e hajjt,
un jom dope boy, e bi boren n'maj,
thirem snoow boy who it boy,
luv it boy, e kom n'rude boy senin e smut e bojm saher n'rrug shkojm,
dhipin e nxojm let se ja dim tripin,
nese i ka shoqet me veti e thiri krejt ekipin, e sa per kit tipin Mc'te dihen furra osht e nxeht, gati e keni piten.
Tunng Shihum...


Ky tekst u dërgua nga Fisnik Osmani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/08/2010


Mc Kresha - Outro Patikat E Mija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro Patikat E Mija".
3. Video është e këngës "Outro Patikat E Mija", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0