Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Dhipi Po Lyp Sex Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

ejj femnat e shehrit veres huqin
din mu bo shum t'pashme
se vin e rrisin numrin
loqkat prej shteteve t'jashtme

puder gell sherk taft
tonat mi qit so me rendsi
a je e aft duhet mu dok Hot
hutave me ju ra t'pakt

duhet me pas njo mas veti
pare me thas nalt buxhetin
first class Privatte Jett (Prajver Gjet)
dimnit veres plazh n'deti

un sjom n'veti po menoj
me veti nese ja plotsoj
ka plot peshqi n'deti
perveti lek ndrroj

nese don sex
mujna me vazhdu next
nuk kena koh me hup
se neser jom n'mengjes

yes najroport n'dor me pasaportteper i lodht
ajroplani po vanohet edhe koka teper ftoft

po na pret k-masteri
qanten n'rrek lekt merri
beati gati prajvet party

be hedon pery pery
ndrrohet kejt sistemi
si ti bje shehrit terri

vin ragazzi paparazzi
afera si john terry

Ref:
Dhipi po lyp sex
une kom qa me i jep po niher po thom next
edhe sa her bi me flejt gjumi naten nuk um merr
tu menu qysh me bo lek

Per me kon pjes e lojes
duhesh me pas Rolls Royce
me punu me Dope boys
n'heshtje no boys
hommie Fellnet pi Cromie
me pas dhip zezaken e gat sa naommie....
cambell pershembell
mos u ngul me shti n'zemer
se dhipi lakmon lek
pra leki osht epiqender

se kom ftyren lover lover
nuk um shihni shpesh dhe cdo nat
man nuk sillna naper kllaba
ku jon tipat dhipat t'kota
nuk luj qoke me ket fat man
nuk e nxu cdo dhip qe ma han
per dore me to nuk kapna
ky dosti posht man kravata
veq ndryshe situata qe takohesh me naj loqk
qe per her t'par t'josh
t'doket ma e mira n'bot
edhe pse shum pom pelqen
po shtir o me vendos
hej jeta o e shpejt zemer
te un ska joo

Ti zemer relax ky nuk o funi dyjes
mos me pas pun me kry
e kishum thy deri n'mengjes
po osht njeri tum prit me bo pare
kshtu qe mos te lo t'pres
koha osht Priceless
so who's next

Ref:
Dhipi po lyp sex
une kom qa me i jep po niher po thom next
edhe sa her bi me flejt gjumi naten nuk um merr
tu menu qysh me bo lek


Ky tekst u dërgua nga Tanniii   GentBicaj   dorartt1Lyrical Son & Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/08/2011


Mc Kresha & Lyrical Son - Dhipi Po Lyp Sex
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhipi Po Lyp Sex".
3. Video është e këngës "Dhipi Po Lyp Sex", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 1