Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - The Comeback  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Për Inati T'njoni Tjetrit"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

19/08/2011

2011-08-19T13:52:34+00:00Mic check 1 2 po thojn kush jon kta 2
s'dojna me ra n'sy veq bojna
hip-hop qe 2 e 2 t'shti me bo
me kry dhe spriton ket sen me kthy
edhe niher jo po perher repit
kena qka me vy s'dojna mu shty
me kerkon dojna me pshty veq rima ron
so ktu egziston kuzhina qe rimat
i maron like two step so the kitchen
problemet i kena niqin ju bitchez
stop snichin aktroni zezak sjeni
edhe kur skeni me kan hey
n'fund kini me lan ju kom thon shoki
qe repi o shum tem e ron

EDHE man kerkush rakit nuk i man edhe
as ni sen ma shum se 3 muj juve
kurr nuk ju zgat for real homie
secili prej juve bajat boni
ju rap ponys ngoni mir se po fol patroni
qetsi stila per filma si jet lee
hi en beat free style si me rrshit me
jet ski...

Kresha

Ju keni qef me u marr me llafe t;msheft
Energy n'rap si me pi ni kafe tmlleft
Menoni qe o leht me bo rep perfekt
Shumicen e rimave duhna me i bo ne siklet
Sivjet ka me kon shum ma easy se vjet
E kena lshu me qmim tlir (haha) outlet
Une jom njeri i duhun kur e bojna kejt senin e smut
Si me kon t'dashurum me rep tonin krejt smuut!

Lyricali

Sa her kta tipa bashkohen reperat mesin krejt ngrihen
Ti rroki dhet me ni rim Besom se mesin quditen Loosera
Seriozisht sboj as ni kiks ta gjuj ndaq shqip ndaq anglisht
Sa boj fiks realisht shkruj n'Remix .....
King kong ju bojna mada;faka me Kreshen si ping pong
rapet i qarkullojna .....
Attention Ata tipat po vin veq mos e thirr policin se nuk e shesiin e pin !


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   talzzi
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet