A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mc Kresha - I Kem Bo Kushtet (Pt. 2)  (Feat. Dutch & Caspo-Oo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Dutch

Featuring

Caspo

Song from the album:

"Koqe Luajtje Volume 1"


Gjointin e shkyma se don me mu nal fryma
Shum elektro si mem nxan rryma
Shko Ni pesshe kryma ta mushi fleten plot rima
Dutch-i e Kresha Nrep po shkaktojn vetima
Nina Bas edhe Fllow First Class Indo Shum high
Na ka bo Straik Beat old school Greiid Beat
Tu dasht me dit e pash ni beat qe per ne hejterat
Tmir osht si ni drit Pi chilli ma shum se dilli
Qa ka me korr e milli qa jom tu e filli
ra bim bim tla rat dy tre tre dy njo bari ismet ma

...........

E kena pi krejt me qi robt srri streight
a e keni vrejt qe un sjom si kur tjert
ku jom une skena osht e errt une rri shtremt foli drejt
Une e boj sa ju krejt une knoj qka boj njet
Une rrnoj deri sa tmu qohet kari per me dek
Per bari e per pidha une sjom tu jek
Edhe lek sa per me pi per cdo dit edhe ka ni liter chek
chin chek dutchi qi me chek me kreshen qina dekt
deri sa te pina presin gjinja tu bo mc week

............


Lyrics submited by Albbani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019