A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mc Kresha - T.I.M.E.  (Feat. Lav'da & Dr.Mic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2012

2012-09-12T16:10:05

Featuring

Majk

Featuring

Lav'da

Këngë e albumit:

"Air Force 1"


MC Kresha [Lav'da]:
It's a cold world baby boy
[Fuck it i'm colder, e kom gjakun e ftoht si me m'pas kafshu kobra]
Qelet perdja, pershendetje vllazen edhe motra
time is money everywhere [qishtu ecen bota]
per do idiota nuk ja vlen mi hup as dy sekonda
[I make my own road to the money like honda]
jom dal out of space [bimi paret via sonda]
kthehna n'berlin montag, ika se po pret londra
[koha] skena per me hup na,
veq ami do minuta un i dyfishoj kto funta
please po ju lutna, keto jane sene t'smuta
sjena normal po dyshoj kena lujt na
koha skthehet prap, duhet mi ba lekt me vrap
ora bon tik-tak, sa her e qesum ka ni hap
kur tum thu prit pak, une thom qe skom vakt
kom kontrat me muzik, un paguna per qdo takt

Refreni 2x:
It's all about he said, she said , llafe t'amvisev
sekondari ecen, neve na shtohen ambiciet
po du kesh* 365, four seasons

I dojna paret krejt si riben e dhipit
po une jom deep in it, me rak zemer edhe street in it
n'kit biznes thjesht jena hard to knock it
Wu-tang clan style, ain't nothing to fuck with
nejse fuck it, mas miri po flet fakti
qe repi pi qet paret, sa her qe e rrokum taktin
reperat shesin bole, se per to nuk e kan rakin
un ta nali ritmin bitch, si me tkap infarkti
yeah zanin si me perjetu orgazma
nese repi paska dek ateher na jena fantazma
lene se per lek un jom i duhun
krejt pagujn edhe pse hejterat nuk ma dojn repturen
vet e kena zgjedh , rrugen, krejt kena mi mledh
rruge, e bojna muzik me zemer
bina hiphop tmir per juve
qdo dit ka 1 new shit, don mem nal qu bitch
i kishum lan kto sene, but money is a cute a bitch


Ky tekst u dërgua nga  mendi926   Orlandoh
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019