Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha - Hall Of Fame

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hall Of Fame".
3. Video është e këngës "Hall Of Fame", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha - Hall Of Fame  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  111

Këngë e albumit:

"Emceeclopedy"

Komente

2 🔥

09/05/2014

2014-05-09T11:00:00+00:00Yeah, still smoke da hardest
Edhe pse kta po dojn me m'hjek prej hartes
Rap artist ja shet thoben fames
Bota osht e piste m'kallxoj njoni pares
Bitch s'jom i unt mas tones
Paso spliffin te un edhe shko n'pidh t'nanes
E kom ekipin e lujm edhe ju kem gju andrres
M.I.A jo djemt e flakes
Ball hard mi kap dollart
Kta jon shume t'dobt per me bo kit art
Kjo so veq rap po hala se kane t'kjart
Edhe pse konkret po jau thom kejt fjalt Look these people is hatin
Jo veq po e kallxojn veten
Shtojau urrejtjen
Mos e nal lapsin mushe krejt fleten
Kta pe dojn famen un pe du letren
N'secilen menyre xhepin e fryre
Po du me bo sa ma shume pare paftyre
Hej more t'paftyre
S'po keni ftyre
As n'sy me m'kqyr
Thojn parja t'prish me shoke
A thu a ki shoke kur je broke
E i shtrit per toke
NO? life ain't no joke
Hook :
I ball man
They call me mr hall of fame
Une s'jom n'hall per me bo fame

Bridge :
T'lutna shume haver
Un t'kom nxon shume ma heret
E ti sa t'dush jepi gas
Se nuk bohesh Schumacher

Verse 2:
Prit secili po fol movie shit
Okay bima edhe mu ni script
Hup mik nese lyp me mu konflikt
N'momentin delikt t'met truni i fikt
S'di as vet pse e du kit shit
Thirre dialekt urbanistik
Edhe mi mar lekt na bashk me clique
E nese ty s't'pelqen you can suck a dick
Yea, ballaholic tu e kickirat hard instrumentalin
Munen veq me hejtirat se s'mun na nalin
Po t'shoh pi s'nalti
Shum larg je prej piedestali
Ti po shitesh bad boy
S'mun me fol me gag n'goj
Ke dasht me hi vet n'loj
Tash e sheh qysh dostat vet t'lojn
Po paguhem dyfish
N'beat ti don beef na vijm e t'dhojm mish
Suksesi u prit na s'jem ktu rasisht
Boomerang shit po kthehem serish
Got it get it lekt infinit
Tenton me mi marr je i dekt definite
Bang kallabllak shoke thirrna Wu-Tang
Money in the bank
Rape me deng
Tu bo llafe me slang

Hook:
I ball man
They call me mr hall of fame
Un s'jam n'hall per me bo fame

Bridge:
t'lutna shume haver
Un t'kom nxan shume ma heret
e ti sa t'dush jepi gas
Se nuk bohesh schumacher


Ky tekst u dërgua nga Tina   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet