Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha - Beat Murderer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beat Murderer".
3. Video është e këngës "Beat Murderer", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha - Beat Murderer  (Feat. KeepMan & Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  70

Këngë e albumit:

"Emceeclopedy"

Komente

1 🔥

Featuring

KeepMan

Featuring

Lyrical Son

01/11/2014

2014-11-01T17:11:12+00:00INTRO//:
Yeah, Shemsikreshta, Keepman
My brothers keep up. Felt 6 feet deep man
This is HIP HOP and we keep it at this
Prej shkupit deri n’mitro.

MC KRESHA//:
Dhezni light lights, per kit njerin n'tav majk
2 rocks in this game, njerz po m'thojn Jim Hayes
Fuck fame and any price, i just won my money twice
Para salut on my çuz Me tequila sunrise
Une blaze it-haze it, stilin amazing
I mir per selfesteem, ta nreqi mengjesin
Njerzt jon ka i presin, Keepin edhe Kreshen
Smiling Benjamins, pare me buzqeshje
Po nejse, po folim tjeter qeshtje
Nese nuk na don, ateher mos bon bile urrejtje
Stop dreaming shoki, qu se boll fjete
I kom thon vetes, ju thom edhe kejtve
kjo nuk ka vrejtje po kshill now you dealin with the real
They call me the beat murderer, ritmin tu e kill/
Lej ti kta reperat qe jon tripin tu e idh/
Un spo shahna me kerkon, veq po thom whats the deal/

REFRENI (LYRICAL SON):
BEAT MURDERA
NOT SAFE IF I HEARD OF YA
CAN'T FEEL THEM
FLOW BURGLARS
WANT BEEF? I'LL BE SERVING YA
MAN I KILL 'THEM

(THERE'S A VOICE IN SILENCE
Meee I want no violenceeee)

KEEPMAN:
Tu vas comprendre ti po nejse
pas de déjà vu entendu jom perbese
I vertet
Gjdo verse
I drejt n'mesazh
Pa kthes'e
Rima shpirt'therse
Ti sharron n'beat
VDEKJE
Real jom un
Ti ku mete
Nuk jetojm n'film, shum street jete
Bataljon jem koft qe lyp ti mbledhje,
I bashkangjitet temes
Festimi bashk me kreshen
T’pregadit per me nis betejen
S'il vous plait
Mos na vjedh idejen
Haterat shum t'kallt
Kur t'na nin derdhen
On a Foncer les portes pour rester au top
passer notre message rester près à nos postes
On a foncer les portes pour rester au top
passer notre message rester près à nos postes.

REFRENI (LYRICAL SON):
BEAT MURDERA
NOT SAFE IF I HEARD OF YA
CAN'T FEEL THEM
FLOW BURGLARS
WANT BEEF? I'LL BE SERVING YA
MAN I KILL THEM
THere's a voice in silence
Meee I want no violenceeee)


Ky tekst u dërgua nga  ExCaliBuR
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet