Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - Ky Tipi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Tipi".
3. Video është e këngës "Ky Tipi", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - Ky Tipi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  86

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

22/05/2016

2016-05-22T16:02:50+00:00[Lyrical Son:]
A don me pa ti ket tipin
Qysh i bon shpejt korrekt
Sakt per 1 sahat
Llafin e silli
Mandej me Lek un i lidhi
N'fund Boomerang
Gati ekipi
Jeni tu na prit amo
U dasht mi lon edhe kta
Llafin e silli
E bojna ni album
Edhe mo nuk i sheh kerka
Heyy,Paret mvin plot
Si me ra prej qiellit
Sillesh rreth temit
Djegesh shkon posht
Sikur pula n'hell-i
Senet sillen rreth neve
Saturni,Jupiteri
Ju moti jeni met
'' Asgje sikur dielli ''
Thirrum un i teri
Sjom i kuq i ferrit
Dy brina n'ball amo
Jo me Luciferin
Do mem bo ball
Un ta rexhi thoben njeri
Paret kom mi marr
E ti shum faleminderit
Keni frik pa panik
Jena larg me distanc
Kjo per trip o classic
Thirre rep renesanc
Intelekt me nuanc
Per kojshi ose mase
doni street gramatik

YOOO

Pa arroganc, paret jon nbank
Stili i jetes ekstravaganc
Jom par excellence
Tu bo pare me thas
E ti pare ma fresh po mem pa mu ski shanc

BRIDGE :

SHOKI, so mo puna kush o ma i forti
Mos flej, i pari qe ta bon o i joti
E nese flen, nuk t maj n men, me tnjejtin ven
Dikush i kopi kta

REFRENI :

I SAY JUMP JUMP KNO EJ, BONI ME KRY EDHE DURT NALT KREJT -

[Mc Kresha:]

HAHAH What it do, what it do

Rruges se perditshme
Paret n'zarf
Njerzt dojn mem hjek mu
Man I call it blof
Nike Air Max
Tu u ni si ESNAF
Got so much white
Ja kom nis e po rrshas
Fjalt i maj n'raft
Kur vin dajt sboj llaf
Stafin e qart
Ta merdhijm si me taft
Un ju qes jasht si
Aj axhi me skaf
E rexhi mas rreshti
Ju lagi me shllaf
Serious Shit
Notorious BIG
Pranone o miq
Ky virani o sick
Zonin radiofonik
Kur jom astronomik
Seattle supersonic
Ngat meje dukesh komik
Na jena rruges perdit
Dhezim puro e spllif
Gjith my doodle fifth
Kjo reptur o solid
Qoj ato dur mos prit
Kjo kultur o per trip
U tepru si biznis
U shendrru n'striptiz
Gjithkush u bo me knu
E ska clue for this
Si me fol per
Kerr t'prisht
E me rrejt i hujdist
Mos u shit si budist
Kur knej je shum devilish
E qojm deri (dej) n'skej ket bi**h
Sjom ka foli Finit

Lyrical Son & Mc Kresha
A don me pa ti ket tipin
Qysh e bon shpejt korrekt
Sakt reper i qart
Llafin e silli
Kta po na feel-in
Se rrugen e repin e qim na
Gati ekipin
Nuk munesh mi pa
Veq i nin kur t'vin shum ngat
LLafin e sillim
Nates i prim tu u nis
I qart lugatt

BRIDGE :

SHOKI, so mo puna kush o ma i forti
Mos flej, i pari qe ta bon o i joti
E nese flen, nuk t maj n men, me tnjejtin ven
Dikush i kopi kta xhandaaaaaar

REFRENI:

I SAY JUMP JUMP KNO EJ, BONI ME KRY EDHE DURT NALT KREJT

INFO :

'' Asgje sikur dielli '' - (Grup muzikor)
'' Seattle supersonic '' - (ish-ekip basketbolli)


Ky tekst u dërgua nga P.B6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet