Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - Thirri Krejt Shoqet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirri Krejt Shoqet".
3. Video është e këngës "Thirri Krejt Shoqet", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - Thirri Krejt Shoqet  (Feat. KeepMan)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  192

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Komente

2 🔥

Featuring

KeepMan

Më Shumë Nga

Lyrical Son

01/07/2016

2016-07-01T16:09:32+00:00[Intro: Lyrical Son]
Lyrical, Keep, Kresh
Kan menu qe pi shajm
Ja Hiq, Ja Hiq, Ja Hiq

[Verse 1: Lyrical Son]
Kadale mos u prek
Check in, Hello everybody
Ajo vjen Festim
M'kapet mu per K***
Jom ardh mu knaq n'party
Si mu kon i pari
Rroga n'llogari, Plot xhepat bari
You know me lovinn when I
Switch up like this
And I pull up like that
And my hook be the shit
Lyrical man cased dismissed
Yes kresh in this si specialist
Yepp on, E bojna perfekt sa
DJ e lshon ndeck ma shum se
Cdo track man, Yepp
Na jo me sene t'vjedhta
Po me sene t'smuta
Rewind selectah
[Bridge: Lyrical Son]
Roll that shit
Rewind selectah
Light that shit
Rewind selectah
Puff that shit
Rewind selectah
Pass it up
Pass it up

[Chorus: Lyrical Son]
Kan menu qe pi shajm
Ja Hiq, Na kong s'bojm
Po hit, Veq tu pi osje(Ahaaa)
Thirri krejt shoqet (2x)
Kom shok po smuj mi thirr ton
Se s'duhet me met vone
Veq tu i pshtjell osjet
Thirri krejt shoqet (2x)

[Verse 2: Keepman]
Pas de place pour la plastique gamme
Savourent se tube comme une wi que t'aime
Claquer des fesses non c'est pas dans le thème
C'est pas de ma faute si ta meuf elle aime
Tu vas nous compter les billets
Sans même se déshabiller
On a scié la mélodie à coup Fraser
Mon coup a été classé au top de chaque face
P.I.N.T. le piment qui ta fracasser
Sortait les briquets j'ai la matière première
Chose élémentaire on va mettre bien la masse
Et les petites panthères
Ajo po lyp contact j'ai de quoi faire
Frappe met l'instrumental
Pour la satisfaire frappe frappe
Vrap pe l'instrumental
Pour la satisfaire frappe met l'instrumental
Pour la satisfaire frappe frappe frappe

[Chorus: Lyrical Son]
Kan menu qe pi shajm
Ja Hiq, Na kong s'bojm
Po hit, Veq tu pi osje(Ahaaa)
Thirri krejt shoqet (2x)
Kom shok po smuj mi thirr ton
Se s'duhet me met vone
Veq tu i pshtjell osjet
Thirri krejt shoqet (2x)

[Verse 3: MC Kresha]
Roll that shit
Light that shit
Smoke it
Jena shum high
Jeni shum low shokit
Me 1 fat flow fresh loaded
Un jom rapsodi n'rep t'sodit
Ngo ti haverit, Money I get it
Swag-in me veti, Ja kom ik Jagger-it
Veshun mas freshi, Edhe veq cash vjeli
Reperi ma i serti, E di qe t'nijn vesht njeri
Puff Puff Pass, Njejt si postieri
Ju ngeli ju lo n'klas t'pest njeri
Dil n'drras t'zez te msoj math njeri
Get money fast mo as qe i njehi
Bad Bitches only, Bad Bitches only
Two tea to room two2, Bon telefoni
Po lypin mu taku, Sun um gjoni
Jom tu fluturu si shqiponji
And I am out, Amo kthena prap
Tu gjujt benjamina n'club
Jom ka nina si arab, Zemer
Ajde rrina pak, Mos e kshyr
Sa pina na, Doket tavolina
Shank se na jena tipa t'zjarrt
I get money, Money I get it
I do it BIG, ain't no Diddy
Pay per view ti paret tash qiti
Perfect view pamja shum vivid


Ky tekst u dërgua nga P.B   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet