Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - M'ka Bo Dru

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Bo Dru".
3. Video është e këngës "M'ka Bo Dru", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - M'ka Bo Dru  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

22/06/2016

2016-06-22T12:50:11+00:00Lyrical Son Ref.:
Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du

Lyrical Son:
Kqyre Mona Lisa
Me sy me mu po lun
Tjert pi len me prit
Un se pres deri n'fund
I'm like Heey Qka bone
Pa e zgat shum
Po du met njoft ty
Ti e din kush jom un
Mos um thuj sdi se
Prej buzve e di
T'pash tu e dridh
Permi refrenat e mi
Defrena kur pi
Skom frena me ty
Jo brengat si du
Skom nerva mi ni
Ja ka nis me mu sill
Qu po ikim n'villë
Nuk humbet rasti tillë
Na Na Na Naaaaa
Loqka don shpejtsin
Po sdu me bo Crime Scene
Ma boni ty mos ta nin
E kish kry moti drejtsine

Lyrical Son Reff

Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du

Mc Kresha:
Neja si N'Jamaica
Kush o knej e thejka
Thirri zjarrfiksat
Morri flak diskoteka
Ti pom sheh tinxa
Mos meno qe nuk e vrejta
Tu pi Tequila,Kom harru
Qysh doket vetja
Je shum e bukur
Mu m'thojn Speci
Tipat si un jon
N'zhdukje si Specie
Po dukesh sexy
Si n'dukje si n'ecje
Bona ujsjellsi nese ki etje
Ama numrin,Mos ja nxerr funin
Ma ke blu trunin
Qysh pe lun trupin
Pot shoh ty ma e dhezta e grupit
Hiqju be shoqev,Ato jon veq grupet
Dhipi be like,Hiqju atij
Prej tij ski dashni
Shitju VIP,Kishe sdi a vi
Ose s'vi me ty nese ski Audi
Per ksi I don't give a qime
Like Gi von chi

Lyrical Son Ref.:
Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du


Ky tekst u dërgua nga arttaniKartolina (3)

13
9
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet