Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - Dope Boy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dope Boy".
3. Video është e këngës "Dope Boy", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - Dope Boy  (Feat. Singullar)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Singullar

Më Shumë Nga

Lyrical Son

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00[Verse One: MC Kresha]
UH.. Dope Boy paret dyfishume
Ju kom ra pi s'nalti, Jon tu m'prit si bume
Jena tu bo party ka shum dhiPa t'ftume
RaBin qe jena tu e ngre o me erë parfumi
Loqka thoBen e qume, Bone be qe e ka t'shtume
Jeta e lazdrume, Jom msu me kurva t'gjume
Grant e instalume, S'kena koh për mi postu se
Do jon tu vëzhgu me fokuse, Befasia osht shokuse
Ruje qet'sin, Maje qet pulsin
Se dhiPat t'huqin let, Kur të prekin luksin
Ajo i hek brekt, Un e hjeki duksin
Ja iqi pussy-n n'fund e la me prit busin
UH.. inhalusi i bimes, Lemni pak t'ju introduce
Internusi i rimës për kit takt, Thirrum msusi
Hala s'je informu ti, Me kto fjal pi papirusi
Plug um vjen pi jugu, Ma i pit se epirusi
Un jom liber, Duhet tru me m'lexu ti
Ndodhem n'Zvicer (shiit) ???
Tu bo tregti si n'vakt Tuzit
Llafi i rruges, Kejt e din qe kesh rulls it
UH.. Vajzat po ma dojn kollarin
Pasha karin kejt e dojn paren
Po marim ??? bitch! Spo foli veq për t'parin
E marim masen, Për me mat e kem kanarin

[Verse Two: Lyrical Son]
Ngo boy fjal t'msusit, Sot nuk osht qudi mu bo star imitusi (yea)
Kjo far e mashtrusit, Thirre epidemi kët shpërndarje virusi (hey)
E di qe ju intereson (Dope Boy) Belesh pi meje ska mo leksion (n'Kit Loj)
Ngulitne drejt n'kry inercion (Fuck Boy) Jom in aty ku interes kom
Than PINT-at pik e pes, Po për PINT-a pika des
Holla klika t'shtina n'mes, Zgjedhni plumat ????
S'kena dasht mu ba brutal, Mi ju dal si Vietnamez
Babes Kresh e Lyrical (op) vëllezërsiames
BITCH! Thojn respecti o mbi tonat, E mrrin me pun e me aftsi
Veq kur e ke lekun, Asnjona s'kan rëndsi
Yep boy i mar paret, Vet e baj dealin hala vet e daj vaden
Huh.. E shoh n'bank kur um dalin
Llogaria kesh ose chek vin ti marim (hey)
E nëse nesër des, Qomni drejt n'ferr
S'kom qa me lyp n'parajs, Se se kom as 1 haver
Word up Biggie Smalls, It ain't hard to fukkin tell
N'Kit jet kjo bot o loj, sdo mu majt men si looser, HAVER nah

[Verse Three: SingullaR]
5 K.O strofa, Fare kesh jo troha
Rozen bin rozet dej sa derdhet kova
Pantollat kejt t'qkyme copa-copa
Njejt edhe jeta kejt gropa
Trenerka o Kappa, Patikat Diadora
Porsche-a nër hije rrin e zez sikur sorra
Xhepat e frym me kese bora-bora
Tu i shkru kto vargje po emocionona
Veshi qitu kpuca nëse t'bin
I shtrem lladi me Altini tu pi medicin
Krejt gur t'bardh t'vegjel me evende pi grin
Mos u bo i keq se kurkush nuk t'qin
(OK) Besom qe krejt osht mir
Tavolina plot sippin on that shir
Sardina, kep, raki t'shpis edhe birrë
E bofsh naten e mirë !


Ky tekst u dërgua nga Denis Avdija   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet