Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa Mi Duqa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duqa Mi Duqa".
3. Video është e këngës "Duqa Mi Duqa", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa Mi Duqa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  193

Teksti:

Lyrical Son

Teksti:

Mc Kresha

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"United State Of Albania"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

10/11/2017

2017-11-10T13:59:20+00:00[ Mc Kresha ]
Thojn qe jom i pasun
Hala jam tu bo hustle
Never broke again
All I do is double double
Po du me u bo i pasun
And all I know is hustle
Still chasing dreams...

[ Mc Kresha ]
Hoodlum zezak n'Podrum Les Sac
Fuck these bi**hes
Ngom mu tezak
3-2 vjet hala fresh si 20
Rab-in fresh tu pi kyqje lezet
Pushka ner dyshek e musht plot fishek
Jo u qyqe po cu kce qyqek
Plug-i niset, mrrin per 40
Plot me peshqit frizet
Rruga ska ftyr mos u leq per levizje
E bukra pasqyra po ma ndreq mu frizen
E bukra tu mkqyr o ka ma desh kmishen
Po flet per Plaisir un se di frengjishten
Tu bo hustle ton diten
Une hazer jom npritje
Rap-in shetitje, biznesi en rritje
Bicepsi en rritje, s'po foli peshngritje
Njeri ma easy
Kerrin levizi
Hekrin shurdhuse i thom pershperitse
Haverat me UZI-s po du me ja ni krismen
Please maje cool-in" man hajde po nisem
Uh, Rruges perditshme
Pare t'gerrditshme
Njerzit tpapritshem, jeta shkon rrshqitshem
Une jom lit shum per ket shit pllum
Rruges per bankave
Syt jon ngre si me le nKore
Shqipet shkojn lart edhe kthehen n'fole
Still doing this shit si me ul n'Shole
P.I.N.T thirre NBA

[Interlude]
I love the game, I love the hustle
I be feeling like one of them ball playing niggas, you know?
A Bird, a Magic, or something, yeah, you know a nigga got dough
A nigga can leave the league, but if I leave..
The fans still gonna love me, man?

[ 2x: Lyrical Son ]
Rruges per bank abej
Pare full canta e re
Rab-i o skunk jom dhe
Rap-et nuk di mi ngjeh
Duqa mi duqa
Duqa mi duqa
Duqa mi duqa haverat i griva i huqa

[ Mc Kresha ]
Thojn qe jom i pasun
Hala jam tu bo hustle
Never broke again
All I do is double double
Po du me u bo i pasun
And all I know is hustle
Still chasing dreams
All wings to D'Angelo Russell

[ 2x: Lyrical Son ]
Rruges per bank abej
Pare full canta e re
Rab-i o skunk jom dhe
Rap-et nuk di mi ngjeh
Duqa mi duqa
Duqa mi duqa
Duqa mi duqa haverat i griva i huqa

I get love out here
In Harlem, man
I done sold coke on these streets, man...
Hash, weed, heron
As long as niggas is feeling it
A nigga like me can hustle it
That's my gift in life, A
You know?


Ky tekst u dërgua nga DomenikoKartolina (4)

5
1
2
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet