Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha, Lav'da & Lyrical Son - Haverit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haverit".
3. Video është e këngës "Haverit", por nuk këndohet nga Mc Kresha, Lav'da & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha, Lav'da & Lyrical Son - Haverit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"United State Of Albania"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lav'da

Më Shumë Nga

Lyrical Son

17/02/2019

2019-02-17T11:00:00+00:00A jena? A jena? A jena?

[MC Kresha]
Rri me 1 bi**h pi bari t'gjelbërt
Sendviq peanut butter jelly
TV ryçki Tommy & Jerry
N'pik ka dilli I kthym kah dielli
Jom tu u ndi si me mrri prej qielli
Llafet i lidhi boj tagliatelle
Se feeli naj njeri pos Makavelin
Kur hekrin e nxjerri krejt vrap ja therrin
Leopard n'gjah tu e kap gazellin
Kari mos t'ha une t'njoh haverit
Puppet master ti jo haverit
Kleopatrat po m'dojnë haverit
Jom me katra plus nja haverit
Dje po, sot si njoh haverit
Une e haveri si njoh haverit
Paret vijnë vet i njeh haveri
Pom thojnë çysh je, si dje haverit
Tu ngu rep klishe haverit
N BMW t're tu i ra gaveri
Ma rep se ti me ngu na sherri
Trap atje jom le haverit
S'kena pas lekë bukë me ble o njerit
Tash Lexus findo t're haverit
Thash do indo t'ma bje haveri
Shpejt me nitro vje haveri
Karl Malone e lshoj n'kosh postierin
Une ty s t njoh nuk t'kom dost njeri
Ti ski dosta ki dost tastieren
E çojna haverin, takojna haverin
Doni probleme, problemin ta zgjedhim
Like what, se po ti ha ropt

[Lyrical Son]
Rruges t suksesit pos djerses kurgjo s vjen fal o man
Lotet po derdhen tu bredh u mush 1 oqean
Si me thirr jasht man numrat jon bo bank account
Haverat hjekin se Specin kta sot idare e kan

[Chorus:]
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi

[Lav'da]
Repi the hardest
Shiti osht smart si me dal prej Harvardit
Stara t'Youtube-it e vijn ma thijavin rakin shokit
Lej llafet shokit
Po flet film s'je as n'ngjarje shokit
Plot repera veç m'varet shokit
Plot pare shokit na marrim shokit
Krejt çka bon ti o veç marre shokit
... dhe hala amazing
Folin per repin pa mu ju ik vegza
Jo nuk jom Johnny po still tu bo blazing
E lojen e pshtoj si me treshet e Tracy-it
S'munesh me face
Method Man n'syt tret thjerzen
Tu e myt versin jasht universit
Repin e dhezi si per mbijetesen
Ju kerkoj ndjese une kta repera nuk i shes pjese une
Paret vijn vet si te rruga llesit
Gully gang gang teshat e llesit
Boomerang vjen pjesa e cash-it
I do my thing, shume ma then speci
Bang bang po plumat s'po t'dhezin
Une jom i lidht si Puma me Jay Z-n
E ti gjeje gjegjezën
Kta dojn beef po se kan fortesen
E njekin suksesin si BMW-ja Benzin
Me veti melezin ma kan...
S'menojna per neser, problem me kujtesen
Se po du me qel familje melezin
Like what...

[Lyrical Son]
Rruges t suksesit pos djerses kurgjo s vjen fal o man
Lotet po derdhen tu bredh u mush 1 oqean
Si me thirr jasht man numrat jon bo bank account
Haverat hjekin se Specin kta sot idare e kan

[REF.: Lyrical Son]
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi

A jena? A jena? A jena?


Ky tekst u dërgua nga Lav\'da
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet