Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Krushqit Me Maybach (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

T’kam pa dje u dukshe sikur
N’prralla
A t’kan thon naj sen se t’kom
cu t’fala
Nese em don ti un ta zbardhi naten
E t’boj nuse ta mloj ari qafen
Maje dhe zemren ty ta dho
Sa duhet me t’prit per me vendos
Fatin ton ti moj e ki n’dor
Malli m’merr mos me t’pa 1 jav

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2

Kallni fitilat kalli per Pintat
Hip Hop me valle,shamia,mindilat
Surl e gajde, fajde,raptishtat
Dostat skan gajle,ajo don me pi shisha

T’kam pa dje u dokshe misi lagjes
M’kqyrshe tinza me at sy…
Nese em don ti un ta zgjati mujin
E t’boj nuse ta blej canten Louis

Ajo don me mu 1 nat me kalu vet
Zemer jon do pun se jam tu palu lekt
Ngele tu m’lakmu mo do me lu menç,du me lu menç

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2

Kresha -
Bomboclat
Hajde kce lambada
Ata jan dumb bruda
And ju so fun madam
You're number 1 pa ta
And I'm a gun shooter
Speci come mama
Feel it come Mazda??
And I'm a comrade killer-killer, bi**h shut up
Never run, never snitch that shit corrupt
Smoke?? un ha shishkebap
Venja gishtin koks, bre jau qifsha robt
?? shqipe un m pizhama e kam,
smoke si jamaican, rabi n amsterdam,
she from london, I call her cunt
bi**hi im??, m thirr sharlatan
Edhe skam dashni per rrepera t dobt
Ju skeni fantazi jeni pozera kot
Thirrem antarktid ta merdhij me t ftoft
Be ti qifsha robt

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2


Ky tekst u dërgua nga Klejvi PeroMc Kresha & Lyrical Son
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/02/2023
Autorët: Mc Kresha & Lyrical Son, Ermal Fejzullahu


Mc Kresha & Lyrical Son - Krushqit Me Maybach
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krushqit Me Maybach".
3. Video është e këngës "Krushqit Me Maybach", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0