Mc Liki
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorik Hyseni:
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mc Liki është këngëtar. Kengetari Lorik Hyseni i njohur si Mc Liki eshte nga Ferizaji. Ka filluar karieren ne vitin 2011 ai kendon muzik hip-hop kenga e pare e tij eshte Mc.Liki-aftsi kenget i ingjizon ne sound clan studio

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: McLiki McLiki  Komente 0