Mc Mimo
Mc Mimo
Mc Mimo
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mc Mimo është këngëtare e njohur. Në vitin 2004, Mc Mimo del për herë të parë në skenë. Inshte një bashkëpunim mes Tingulli 3, Nora Istrefit dhe Mc Mimo me këngën "Muzika Jonë".

Në Prill 2005, Viagra & Mc Mimo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Na Jem", e cila u bë goxha e dëgjuar në atë kohë. Që nga Top Fest 2 kur ajo ishte 18 vjeçe, nuk kemi parë më asnjë projekt të ri nga Mc Mimo.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0