Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Nija - Atmosfera (Feat. Dryton Deqanasi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.....................
Ora 12 e nata shum e nxet
Un n'mikrofon e ju dost kejt perpjet
Boom atmosfera e nxet osht vera
Full u mush mrena na .....................
Shoqni e raki me femna tu pi
Kallbllak e piskam shum zhurm osht tu u ni
Tolluvi e madhe ska gjum as n'kojshi
Se ju qika qarrtnu sonte sat kini munsi
E ninu shlir me ne sa ma mir nuk e kini
Ju ka ra mir e e e theni
Nat pa limit sat dush une knoj
Veq qele gojen deshirat ti plotcoj
Ne gjdo aspekt qe don se e meriton
Ti je chokollad e un kom shije limon
Seriozisht je e mir tanat jeni tmira
Jeni si dukat
.....................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendMc Nija
Featuring: Dryton Deqanasi
Publikimi: 27/04/2010


Mc Nija - Atmosfera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfera".
3. Video është e këngës "Atmosfera", por nuk këndohet nga Mc Nija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0