Mc Poka
Mc Poka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Gezim Poka:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Mc Poka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Poka emrin e vertete e ka Gezim Poka. Mesimet i vijon ne shkolle e mesme "JASHAR HOXHA". Kenga e pare e Mc Poka eshte "A thu ti zemer" i cili ka bashkepunuar me Soni G. Jeton ne Tirane. Ka qe ne 2010 qe ka fillu te meret me Hip hop. Nuk e ka në plan të shkëputet për asnjë çast nga krijimet e reja....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0