Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc.Problemi - Pikllushem (Feat. Tensioni G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Part 1

po rri pikllushem i ult me ni qosh pse zemra jem e ka venin bosh a thu pse s`me deshte a thu pse u ndam gabim i pa falsheme kurr ma su pam jeta oo e prisht pa menim per ty e drita mu bo terr e syt pushojn zi i pikllushem ne qdo vend i pikllushem ne qdo send arsyja o dashnija e spom zihet veni ven sa yjet i ka nata nuk mund ta numrosh sa tdashuroj nuk mund ta besosh kit sen qe pe shkruaj mos ja thua askujt se zemra ime nuk osht e gjithkujt mos pyet si vdiqa por si jetova si kaluan ditet qe pa ty jetova mi more krejt shpresat e vet u largove e dashurin ton shum e lendove as ket jet un nuk do ta dua kujtimet me ty un do ti ruaj po shum te deshta ti nuk ekuptove se mua shum em lendove as ket jet un nuk do ta dua kujtimet me ty un do ti ruaj po shum te deshta e ti nuk e kuptove sa se shum me lendove

PART

Kohen qe kalova me ty kurr se harroj a thua ne jeten time gjith do te kujtoj , naten e marteses per ty po menoj e shtrat me tjetren ty po te kujtoj hiq nuk po besoj se ty nuk te kom ngat , ditet e vjetra i kujtoj qdo nate a thu ku je ti tasht a thua ku ke shkuar dashurin ton a e ke harruar .

Un tasht jam ka vuaj zjarrin sot pe shuaj tu pi raki e rrugeve tu nejt por prap se prap je duke me munguar

Ref 2x

As kend tjeter nuk do ta dua kujtimet per ty un do ti ruaj shume te deshta ti nuk e kuptove se ma shume me lendove .

Part 2

Tasht me perfundoj une ty po te kallxoj qe xemra jem un ty po te kallxoj krejt kit sen une e boj veq per ty kjo te kushtohet ty qe zemren ma ke thy . Ma ditet e lumtura nuk pi shoh as me sy zemer une ty te maj e kurr nuk t'harroj dashuria ime e pare dhe gjithmon ty t'kujtoj .

Ref 2x

As kend tjeter nuk do ta dua kujtimet per ty une do ti ruaj shume te deshta ti nuk e kuptove se ma shume me lendove.


Ky tekst u dërgua nga Durim Shala   AnhelaMc.Problemi
Featuring: Tensioni G
Publikimi: 16/08/2009


Mc.Problemi - Pikllushem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pikllushem".
3. Video është e këngës "Pikllushem", por nuk këndohet nga Mc.Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc.Problemi:


Komente 0