Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Muziken Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- VERSE 1 -
Rreth 5 vjet ne muzik ,por akoma nuk jam ngrit
Ti vazhdon e me pyet, ca bere kete vit
Mannnnnnn, Maannnnnnnnnnnnnnn
Dicka degjova ca behet me tregun shqiptar
Producenta shesin zera si me shit vez ne pazar
Kengetare disa zonjusha qe vdesin vetem per K...
Meshkuj lyer me makiazh ne TV e n'Festival
E KU TE DAL??
Dikush me tha shko te arkiva
Mer disa views edhe kap disa P....
Pyeta kush ishte, me tha merrem me DIVA
Ndersa MAX-in e kthyem ne EMBELLRIVA
Stervisim kafsh te cdo lloj madhesie
Te duhen P..., Makina n'klip qe te kesh pak shije
Duhet t'jesh
Mashkull me lek
Femer pa brek
Ose me e pakta te kesh nje mik ne shtet

- CHORUS - x2
Une zgjedh HIP-HOPin se keshtu me pelqen "me pelqen"
Ti zgjidh muziken tende si e do, si e ndjen "si e ndjen"
Nuk te ve faj
As nuk te shaj "noo"
Te jap te drejt
Edhe MENAXHERI duhet te haj

- Verse 2 -
OK u futa ne internet, e gjeta dhe mikun ne shtet
Per ta kontaktuar duhej numer me 40
Sepse s'mund ti prishej qetesia ktij njeriu mbi CORVETTE
Ndoshta ishte i zen, ndoshta edhe vinte vet
Full me mashtrime pa pushime
Mbushi ky muziken time
Nje muzik ne GREEN SCREEN me shum perfitime "kshu me tha, me shum perfitime"
(I SEE SO BIG MONEY ON MY MUSIC)
(I SEE SO BIG BITCHES ON MY MUSIC)
S t o b s , s t o b s
Pas shum fjalesh
U futa ne studio ti tregoja menyren se si rrepoja
Pasi i kisha shpjeguar muziken qe une degjoja
Pasi i kisha treguar rrymen qe une preferoja
(por cte degjoja)
E di ca m'tha??
Te duhet nje balad qe te ngjitesh pak me lart (WHATTTT)
Ej yoo man, me duhet HIP-HOP me sukses!!
E jo balad per TOP FEST

- CHORUS - x2
Une zgjedh HIP-HOPin se keshtu me pelqen "me pelqen"
Ti zgjidh muziken tende si e do, si e ndjen "si e ndjen"
Nuk te ve faj
As nuk te shaj "noo"
Te jap te drejt
Edhe MENAXHERI duhet te haj


Ky tekst u dërgua nga GkMc Stobs
Publikimi: 20/02/2015


Mc Stobs - Muziken Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muziken Time".
3. Video është e këngës "Muziken Time", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0