Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - The Money Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Verse 1 -

GREEN PAPER, DOLLAR BILL, CLIMB THE HILL
LIKE MOTHERFUCKING GATES BILL
SILL DHE DISA TE TJERA, NUK HUMBET VLERA
E HAPUR ESHTE DERA
E HAPUR ESHTE DERA PER XHEPA TE GJERA
MUZIKEN SE SHITA MUZIKEN SE BLEVA
EJ, TE DERA U KTHEVA HAPEN CANTAT GATI SKENA
LEKET GJAK NE VENA
PO PO LEKET GJAK NE VENA,
GATI PER AKSION KTHEHEM SHPEJT, ASNJIHER SJAM VON
DOREZAT NE DOR KAPUCI NE KOK
PUT YOUR HANDS UP AND SHTRIHUNI NE TOK
I WANT YOUR MONEY, DUA TE DAL PER QOK
NUK DOLA PRAP DJE DUA TE DAL SOT
TE VOZIS ME ANIJE KU TE GJITHE KALOJN ME NOT
TE SHETIS NEN HIJEN E CANTAVE PLOT
BITCH BETTER HAVE YOUR MONEY
BITCH I DON’T WANT TO SPEND MY MONEY

- Chorus -

I WANT THE MONEYYYYYY, GIVE ME THE MONEYYYYYYYY
I WANT JUST MY MONEYYYYYY, GIVE ME THE MONEYYYYYYYY

- Verse 2 -

EJ, RELAX ,ROLLS ROYS ,ROLEX WE DEM BOYS
YOU CAN MAKE THE CHOICE, NESE DO PARE FUTJU LOJES
NESE DO LEK TI E DIN VET, NESE DO FAM E KE NE XHEP
NESE DO FEMER E KE MBI MJET
GJITHCKA TE DUHET TI E ZGJEDH VET OK
PUSSY ,MAKINA, RANGE ROVER ,REGINA
JUST MAKE A CHOICE
SHPI ME SHUM KATE ,PALLATE ,PISHINA
JAN PJES E LOJES
I’M WE DEM BOYS, I REALLY HAVE NO CHOICE
BECAUSE I HAVE A DREAM
AND THE DREAM IS FOR REAL BOYS
EEJJJJ GJEJ MENYREN QARKULLO
ATE QE DO MOS E LESHO
GJITHCKA PER VETEN REZERVO
BASHKOHU SOT ME MUA NE NJE THIRRJE DHE KERKO . . .


Ky tekst u dërgua nga Gk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Stobs
Publikimi: 05/10/2016


Mc Stobs - The Money
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Money".
3. Video është e këngës "The Money", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0