Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Fama  (Feat. G-Up)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

G-UP

13/11/2018

2018-11-13T15:01:21+00:00Shum e frikshme pamja Kur zhdukesh nga skamja
Goditesh nga fama Shef rrugen e lir perplasesh
me xhama Shum rreklama Njerez qe tvijn perball
thjesht per biznes Ktu ka interes Asnje ndjenj
sot nuk hyn ne mes nese nuk ka sukses Tani po
kupton qe sje imortal Nuk ka nintendo eshte
gjithcka real Shiko pak verdall A po te duket
si perrall? Kujton se je mbret por je vec 1 ushtar
Qe po te udheheq te perdor si zar Nje tjeter lojtar
per pazar Eshte ceshtje biznesi star Je vec 1
perfitim monetar I burgosur ne endrrat e tua Qe
sot po kthehen ne makthe Pyet veten pse pasioni
shuhet Ne muret e ksaj kontrate I destinuar te
kenaqesh shijet Je pjes e ksaj estrade Si mbyllja
e kredis ne bank Pret fundin e asaj date Kur do vij?
Eshte tjeter njeri Brenda atij qe po duket n'tv
Nuk eshte e njejta sken Situata e shtrenjt ktu
nuk ka vend Seshte asgje tjeter vec murit jeshil
Ktu ka lirik mbi kte beat drill Dicka me vler Arrite
tme njohesh dhe pa menaxher Arrite tme shohesh edhe ne
terr YOO FERR CHORUS Mjet para mjet mbrapa Kshu e do
estrada Gucci edhe Prada Todos o nada Narkotrafik Tgjith
u ben pablo Mbi ket lirik I can say FUCK YOU
VERSE 2 (G-UP)
Mthuj ca muzike nigjo Ene te them se ca lloj kurve je
Nese muzika ime stpelqe? Je nga kto kurvat qe vec genje
Label pa fund vetem zgjidh Ene te them kujt atletet ja lidh
Pysni ke tju doje kari per mu Yeah u f**king with the true
Mu nuk ma ndrroni dot theksin Vetem ma shtoni oreksin
Ta kisha dit qe do ishit artistikisht kshu do perdorja durexin
Ha E kom per tgjith ata qe i shkerdheva plaken me ket tekstin
Im Flexin I haj mc si kornflexin Im texting 2 superverku i kom si
ngushellim per ex-in Ka fillu esht bo teper e merzitshme
Kam me shum emocjone duke prit teletekstin
Ahhahahahhh Apshuuuu Fjale e vertete Burra me lek edhe pa dinjitet
Mekem sa her qe shpalosin idete Producenta qe bojn gare Kush ka me shum
superstar Normal qe ju si dalloni talentet ter jeten vetem me plehra jeni
marr Ngjova qe folet per vendin e pare Ishalla zoti po ju a bo mbar
Kpucet e mia sapo morren zjarr Ngjova qe folet per gare Ngjova qe folet per gare?
Ej stobs Emri albumit esht unity Un po bej anti reklam
Ktu nuk do gjeni artista servila Qe vdesin per emer per dhe fame
Ngelen duke vjedh nga bota hmm Faleminderit shazam
Baba me 40 hajduta ne xhepat e tuja Hapu susam
Op op gaxhet Sapo e nxorra nga koka 1 tjeter tymosje per lagjet
E di qe me zorr po mi presin vargjet Un ende kom seder ne skuqem
nga faqet Nderkohe qe tgjithe kto gangsterrat e muzikes
Ngelen duke u thy me shpulla gojes Po nejse per delet ju ende
qendroni si njishat e lojes Fuck Hip Hop


Ky tekst u dërgua nga  DonMarjo
Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet