Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mc Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Getoar Hasani
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Mc Toska është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Toska bon Rap te veçante qe Reprezenton Mynihun (Gjermani) dhe si gjithashtu Prizrenin, ku ka lindur dhe esht rritur deri ne moshen 10 vjeçare. Emri i vertet i kti Reperi është Getoar Hasani. Rapin e bon prej 2006-s. Është antar i Grupit te mirnjohur t'Kosoves (RAPZ). Dashnija e tij ndaj Rapit është Veqanarisht e madhe. Sukseset jon tepër t'mira dhe gjithashtu e ardhmja pret vet i ri. kshtu që "Fleta pret mu mush dhe Mikrofonin me kall me Gush...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sela aka Boszman

MGH

Astro

Azet

Indigoman

Merytoni

Triblla

AB-MC

Jon Shala

Jeton


Tags: Mc Toska, Toska, Getoar Hasani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet