Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Toska - Merhaba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merhaba".
3. Video është e këngës "Merhaba", por nuk këndohet nga Mc Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Toska - Merhaba  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/12/2008

2008-12-15T08:42:08+00:00mc toska
me raba ne japajsin bre te te be hiq
prizren mynhen kosov
merhaba prizren merhaba mynhen mehraba kosov meraba llar
meraba qishtu ja nis te na gyzel qok gyzel sillen femrat o vlla shadervan biriqik na jem arpagjik mc tosa jungon sa me ngon pishpirik
problematik jom veq per armik perfemrat o o loqk se mgjon ma sinpatik
prizrelani jom e po fercoj ket mahi


Ky tekst u dërgua nga  uresa
Më Shumë Këngë Nga Mc Toska:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet