A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mc Toska - Pse Sje  (Feat. Breath)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/04/2010

2010-04-07T21:22:00

Refr:
pse sje ti ne ket bot pse un nuk po degjoj kuje pse spo te shoh o zot ti me ndihmo

ne mendime te ata qe kurr mo si kum pa si 1 flet e shkyme qe era e qon gjethkah pata vlla spata vlla veq mos hyn me mu ngjynah sa tmirat ti kom bo er ti mas shpine don mem vra e di fati jetes
tla durt e pergjakur lot ti la qysh ndryshe o sokoli kur aj bab ska merr lakmi shoqni e keshin thojn ti prind ski ati zemra mo si rre jeta i bohet pa vetedi deshmor i ra bab hiq pa pritmas lajmi erdh ske pllum i bardh ne qiell po 1 lajm i tmerr siklet i erdh shpirti kur merr vesh qe frym spo merr ndy copa ju da zemra e ti jeta ju ba terr
kalun dit kalun net veq dhimbja plag mbet shpirti kallt zemra dekt luftoj per liri e shtet ja fali frymen kosoves per nje ardhmeri te leht
kur ti hapin ta bajsh shlir ather nkujtime mo ke mbet
Refren;pse sje ti ne ket bot pse un nuk po degjoj ku je pse spo te shoh o zot ti me ndimo
pse sje ti ne ket bot pse un nuk po degjoj ku je pse spo te shoh o zot ti me ndimo

Rep:
plot vite kalun shpejt e ti sje mo pran nesh gjith kujtimet me ty kurr sdot mbesin harres ke dhan bes per flamur armikun ton ta largosh
me shpirt e gjak e zemer per atdhe dej fund luftosh aj qe vdes per atdhe thojn zoti e qon gjehnet histori tmburrme per to gjithmon dot ket nana pa durim e priste djalins hpin e vet ishte smu e ngrata ishte shtri ne krevet
dikush pu ulke nkarrik e tjetri so mo nket jet
beso nzemer um ka djeg si shum tjer qe kan hek qoft i gjall kujtimi qe luftun me vjet e na me mbrojt per jetshem o vlla ket amanet e tash ja sot ja kurr me gjak e me flamur ti rujm brezet tona e tluftojm sikur burr ky osht 1 amanet qe ata na kan dhuru po shum prej nesh ket sen shum shpejt e kan harru
Ref:
pse sje ti ne ket bot pse un nuk po degjoj ku je pse spo te shoh o zot ti me ndimopse sje ti ne ket bot pse un nuk po degjoj ku je pse spo te shoh o zot ti me ndimo

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019