Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Toska - Perballo Gjdo Sen  (Feat. Special B)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Special-B

26/10/2010

2010-10-26T05:10:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perballo Gjdo Sen" kënduar nga Mc Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Toska:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet