Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

MCM - Pi Venit T'ron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Venit T'ron".
3. Video është e këngës "Pi Venit T'ron", por nuk këndohet nga MCM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MCM - Pi Venit T'ron  (Feat. Mc B)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/10/2011

2011-10-31T21:03:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pi Venit T'ron" kënduar nga MCM.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga MCM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë