Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

MCM - Mcm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mcm".
3. Video është e këngës "Mcm", por nuk këndohet nga MCM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MCM - Mcm  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/10/2011

2011-10-10T18:18:05+00:00Ja kom nis mos met kujtu po pom kujtohesh
Ja kom nis met harru po nuk po harrohesh
Dit kan kalu koha shkoj u bo von
Secila dit e shkel tjetren
Po plagen spo ma sheron
Kujtimet e vjetra per ty kurr nuk harrohen
u bo von koha kaloj veq si kujtime te kujtohen
Mos maj urrejtje n`mu tjeter kun u kon problemi
Zemer kallxohu reale se faji nuk ke i jemi
Lej krejt anash ktheju niher sinqeritetit
Paske harru qa i ke bo ti dikur vetit
Shum keq mu ni vet ngoma niher zonin tem
Vetum hala tkallxoj ku u met endrra jem
Pse koha kalon e kerkon nuk e pret
Pse une hala i njejt jom e i njejt kom me met
se tutna me ndryshu tutna kujtimet mi harru
tutna apet me tu kthy se ti munesh mem lendu
x2
Ti nuk mdeshte se ski ndjenja me pas dikon ngat
sisha kon i bom per ty tjetra um kish pas fat
Harroj kujtimet me mu larg un kom udhtu
secila dit ko me shku po une skom me ndryshu
Hapi syt ki me pa qe koha larg ka shku
ki me pa cdo sen permas qe e ke lon me mu
shko me tjetrin prej meje i ki tona urimet
kush i gjujti n`uj e kush i majti premtimet
qdo dit sa her qohesh diqka ty tmungon
kur e kujtojsh ni moment a mun veten e kontrollon
kur um thirre ntelefon kush kesh une per ty
um the kom nevoj tlutna me mu kthy
ti fala krejt qa i pata a e meritoj mem rrejt
n`cdo hap un kesh i drejt dikur plaga ka me mejt
Dikur un ko me kan ndjenja ma e fort e dikujt
Ko mu munu me ja jep krejt e ncdo hap ko me rujt
me ty kom me kon larg sdi najher a kem mu pa
me tjetrkon un planifikoj kohen me nda
secila dit ka me shku un i njejti ko me kon
po ty tutna me tu kthy se ti prap um lendon
x3
Ti nuk mdeshte se ski ndjenja me pas dikon ngat
sisha kon i bom per ty tjetra um kish pas fat
Harroj kujtimet me mu larg un kom udhtu
secila dit ko me shku po une skom me ndryshu po une nuk kom me ndryshu apet une skom me ndryshu no no no no oooo


Ky tekst u dërgua nga  gentaa
Më Shumë Këngë Nga MCM:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet