A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


McToni - Krejt Punt E Veta  (Feat. Dr.Mic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2010

2010-12-07T23:54:54

Featuring

Majk


Sicli po don me pas 1 qe
krejt po dojn me pas gjetlek
gjith kush don mu kan e mu dok
ma shpejt tu sill me rrek .
Hala baba po ju man e ju duqin e parev ner jastek , vet ket mendim mos ma prek, jeta po shkon sikur fishek . Pom mbin men fjalt e babes sa tjom gjall per pare kurr mos jek bonu ti i zoti vetes mos lidh pun me filon fistek . Se edhe me kap trunin e ki pjes me jav kallxu , smorren vesh apet e kap vet me eksploru.

ref:
Se punt e veta spi din hala
mirren me pun t'hallkut se njerz me sha . dikush vetit spe ja din pun mirren me punt t'hallkut e qaty mi shti hunt
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019