{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mecan Kashari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Tetor 2009, Mecan Kashari publikon videoklipin "Kush Ben Dasem". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 28 Shkurt 2014, Mecan Kashari & Pamela Thellipi publikojnë videoklipin "Margaritari I Myzeqese". Më datë 28 Maj 2018, Pamela Thellipi publikon videoklipin "Lushnje, Drit' E Mires", në bashkëpunim me Mecan Kashari. Më datë 1 Shtator 2021, Mecan Kashari & Lorenc Cunaj publikojnë videoklipin "Potpuri Me Kenge Jugu 202...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0