Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda Bajrami - Fitilat E Llampes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do ti kallim fitilat e llames do ti kallim fitilat e llames, do ja marrim o mat miren nanes doja marrim mat miren nanes.O mat miren nana e ka nja eeee .do ja marrim e zdo ja lajm as njaee do ja marrim eeee opa jasha kua prshtina hajde hajde


Ky tekst u dërgua nga Fis..


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meda Bajrami - Fitilat E Llampes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fitilat E Llampes".
3. Video është e këngës "Fitilat E Llampes", por nuk këndohet nga Meda Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda Bajrami:


Komente 0