Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda Bajrami - Me Shiko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pas me ty kisha dasht tek ti me u kthy shum dashni kam pas me ty kisha dasht tek ti mu u kthy .

ref.
o amet thir a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem mir o amet thirr a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem mir mos met thirr nuk pom rrihet e met thirr zemra pom dridhet mes dy zjarresh jam se me fol zemer spo kam .

2.
mes dy zjarresh un kam ra kisha dasht sonte met pa kisha dasht me nejt me ty e me fol ne kater sy kisha dasht me nejt me ty e me fol ne kater sy.

2x
o amet thirr a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem miro amet thirr a mos me thirr se pa ty nuk ndjehem mirmos met thirr nuk pom rrihet e met thirr zemra pom dridhet mes dy zjarresh jam se me fol zemer s po kam .
web:www.teksteshqip.com


Ky tekst u dërgua nga Trendelina Jashari


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meda Bajrami - Me Shiko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shiko".
3. Video është e këngës "Me Shiko", por nuk këndohet nga Meda Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda Bajrami:


Komente 0