Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda (Nurimeda Kamberi) - Pse S'ma Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse S'ma Thua".
3. Video është e këngës "Pse S'ma Thua", por nuk këndohet nga Meda (Nurimeda Kamberi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda (Nurimeda Kamberi) - Pse S'ma Thua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Komente

Asnjë Koment

11/04/2007

2007-04-11T17:00:08+00:00Refreni

Dhe zemren ti ma ndal
kur nuk mi thua ato dy fjale
me thuaj te dua
nese dhe ti vuan si mua.

Ne sy te shoh
ne sy me sheh
e ndoshta se kupton
se tenden ti me ke.

Ne sy te shoh
ne sy me sheh
une tu afrova
por ti puthjen nuk ma dhe akoma.

Refreni.

Dhe zemren ti ma ndal
kur nuk mi thua ato dy fjale
me thuaj te dua
nese dhe ti vuan si mua.

Floket sot i kam kapur
mbaj nje bluze pak te hapur
naten jam duke kaluar
tek pabi yt i preferuar.

Hej dj shume na lodhe
me muziken qe ti zgjodhe
hej per ne eshte shume e forte
e une ketij djali s'po i flas dot.
S'po i flas dot.

Refreni....

Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako

Ky tekst u dërgua nga anxhela
Më Shumë Këngë Nga Meda (Nurimeda Kamberi):


Komente mbi këtë këngë